در حالی کم‌کم به زمان انتشار نزدیک می‌شویم به مرور لیست شخصیت‌های قابل بازی تایید شده بازی WWE 2K20 به‌روزرسانی می‌شود. امری که همواره یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کیفی و تجاری این مجموعه بازی به شمار می‌آید.

سال گذشته تعداد کاراکترهای قابل بازی تا بیش از 200 مورد افزایش پیدا کرد و بدین ترتیب شرکت 2K Games در هر سال بر تعداد کاراکترهای این اثر خود در مقایسه با نسخه‌ سال گذشته و با استفاده از قهرمان‌ها و ضدقهرمان‌های عناوین پیشین افزوده است. در حالی که به راحتی می‌توانید مطمئن باشید تمامی ستارگانی که هر هفته در مسابقات واقعی مشاهده می‌کنید در بازی نیز حضور خواهند داشت تاکنون حضور تعداد محدودی از آن‌ها مورد تایید قرار گرفته است.

ستاره‌های معمول روی کاور بازی یعنی Becky Lynch و Roman Reigns به همراه Sasha Banks، Charlotte Flair و Bayley در بازی حاضر خواهند بود. کشتی‌گیران افسانه‌ای دیگری نظیر Stone Cold Steve Austin، Sting Hulk Hogan و The Undertaker در بازی در دسترس بوده از طرفی دیگر Chyna هم برای اولین بار در این مجموعه حضور پیدا خواهد کرد.

این تمامی لیست نبوده و بسیاری از شخصیت‌های دیگر در بازی حضور داشته که درون بخش داستانی نیز حضور خواهند داشت. وجود شخصیت‌هایی هم‌چون FrankenStrowman، “Wicked” Aleister Black و Apex Predator Randy Orton مسلما از یک بخش داستانی عجیب و در عین حال زیبا حکایت خواهد داشت.

بازی WWE 2K20 در تاریخ 22 اکتبر 2019 برابر با 30 مهر 98 برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی عرضه می‌شود. در انتها می‌توانید لیست تمامی شخصیت‌هایی تایید شده در بازی را مشاهده نمایید.

AJ Styles Buddy Murphy Mandy Rose “Survivor” Ronda Rousey
Aleister Black Carmella Mankind Rowdy Roddy Piper
Alexa Bliss Dana Brooke Mickie James Rusev
Andre The Giant Daniel Bryan Montez Ford Samoa Joe
Angelo Dawkins Drew McIntyre Naomi Seth Rollins
Angelo Dawkins Dusty Rhodes Natalya Shawn Michaels
Asuka Eddie Guerrero Nia Jax Sheamus
Big Boss Man Edge Nikki Bella Sheamus “Fed-Up”
Big Show Finn Balor Nikki Cross The Miz
Braun Strowman Finn Balor “Demon King Nikki Cross “Twisted” The Rock (Retro)
Bray Wyatt John Cena Paige Triple H
Bray Wyatt “The Fiend” Johnny Gargano Papa Shango Ultimate Warrior
Bray Wyatt “The Swampfather” Kane Paul Heyman Velveteen Dream
Bret Hart Kevin Owens Randy Orton Xavier Woods
Brie Bella King Booker Randy Savage
Brock Lesnar Kurt Angle Rey Mysterio
Brutus Beefcake Mandy Rose Ric Flair

دیدگاه خود را ثبت کنید