هالی گروس که در بازی The Last of Us Part 2 به عنوان یکی از دو نویسنده بازی شناخته می‌شود در گفتگویی که اخیرا با PlayStation Magazine داشته مدعی شده است که جدیدترین ساخته استودیو ناتی‌داگ دارای پیچیده‌ترین و متنوع‌ترین شخصیت‌های دنیای گیم خواهد بود.

این طولانی‌ترین شغلی است که تاکنون در زندگی‌ام داشته‌ام. هر روز در حال کار کردن بوده و فرصت این را دارم تا با طراحان، انیماتورها، افراد بخش صوت و طراحان شخصیت‌ها همکاری کنم و همه ما در راستای یک چشم‌انداز مشغول کار هستیم که چگونه پیچیده‌ترین و متنوع‌ترین شخصیت‌ها را در یک بازی ویدئویی پیاده‌سازی کنیم؟

هر کسی بخشی از استعداد و هوش مخصوص خود را برای این کار در بازی قرار داده است و شما با مشاهده این افراد بسیار باهوش با خود می‌گویید “مغز این افراد چگونه کار می‌کند؟” آن‌ها مانند جادوگران هستند.

گروس پیش از این نیز درباره داستان و تم آن صحبت کرده بود و توضیح داده بود که قسمت دوم این بازی چگونه شخصیت الی را در مسیر خود با چالش مواجه خواهد کرد.

متاسفانه بخشی از فرآیند نگارش به شکنجه کردن و عذاب دادن شخصیت‌ها و قرار دادن آن‌ها در وضعیت سخت مربوط می‌شود تا از این طریق ارزش‌ها و مسیر پیش روی آن‌ها مورد آزمایش قرار گیرد. بنابراین در حالی که ما شخصیت الی را خیلی زیاد دوست داریم و مشتاق رشد کردن آن هستیم اما با این شخصیت به لطافت برخورد نمی‌کنیم.

این بازی مورد انتظار در تاریخ 21 فوریه 2020 برابر 2 اسفند 98 به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 منتشر می‌رود.

دیدگاه خود را ثبت کنید